Odlična vijest za porečke Maximvse iz Zagreba – Luka Košeto osvojio medalju na državnom prvenstvu

Luka Košeto

U subotu su u Zagrebu održani Podravka Kup i Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje u organizaciji Atletskog kluba Dinamo-Zrinjevac. Ukupni pobjednik Kupa je AK Agram s 446 bodova. 40 bodova manje osvojio je AK Dinamo-Zrinjevac s 406 bodova, dok je AK Kvarner bio treći s 245 bodova.

Član porečkog Atletskog kluba Maximvs Luka Košeto osvojio je odlično drugo mjesto u disciplini bacanja koplja.

Luka je prošlogodišnji državni prvak u toj disciplini, a ove godine bolest ga je spriječila da ponovi taj rezultat. Bez obzira na sve okolnosti, Luka je odradio odličan nastup i zauzeo ukupno drugo mjesto bacivši koplje 50,74.

Pobjednik je bio Roko Vitković iz Rijeke bacivši 53,10.

Eko akcija DPDSR Poreč

POREČ: Uspješna akcija čišćenja podmorja luke. Ronioci izvadili velike količine otpada