POREČ: Judaš Mateo Jures brončani na prvenstvu Hrvatske

Foto Judo klub Istra

Judo klub Istra Poreč sudjelovao je uspješno na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete u Zagrebu, koje je održano jučer.

Foto Judo klub Istra Poreč

David Milanović ostvario je ukupno dvije pobjede i dva poraza u kategoriji do 48 kg te nažalost izgubio borbu za broncu. Završio je na sjajnom 5. mjestu, dok je Mateo Jures u kategoriji do 66 kg ostvario ukupno četiri pobjede, uz jedan poraz, te osvojio brončanu medalju.
Ta je kategorija je bila najzahtjevnija i najmnogobrojnija po pitanju broja natjecatelja, s ukupno 35 pretendenta za medalju, javili su iz kluba Istra.

Zbog ranjivosti motociklista u prometu istarska policija pokreće kampanju. Donosimo program po gradovima

Foto Istarska županija

ISTARSKE FRESKE: U Bačvi kod Višnjana na freskama prikazan ženski lik koji poziva na poštivanje nedjeljnog odmora