VRSAR-FUNTANA: Gimnastičarke Galatee ostvarile sjajne rezultate na Prvenstvu Hrvatske

Foto KREG Galatea Funtana - Vrsar

Nedavno je u Puli, u dvorani Mate Parlov, u organizaciji Kluba ritmičke gimnastike Gazela održano Prvenstvo Hrvatske u slobodnom programu.
Na Prvenstvu su nastupale i članice KREG Galatea Funtana-Vrsar koje su ostvarile sljedeće rezultate:

Foto KREG Galatea Funtana – Vrsar

Članice KREG Galatea ostvarile su sljedeće rezultate: Jelena Kraljević, u kategoriji mlađe seniorke, osvojila je 3. mjesto u višeboju i 2. mjesto u vježbama s obručem i čunjevima. Juniorka Lea Klaić plasirala se među 10 najboljih (9. mjesto u višeboju) i postigla izvrstan rezultat 6 u vježbi s obručem. Gita Jakus, također juniorka, ostvarila je 11. mjesto u višeboju među 25 natjecateljica.

Mlađa kadetkinja Erina Abdiu zauzela je 12. mjesto u višeboju i ostvarila najbolji rezultat među predstavnicama Istarske Županije. U istoj kategoriji, Lena Stanislava Mrkobrada bila je 15. u višeboju. Također, dvije djevojčice kategorije mini, Mila Rakovac i Helena Glavaš, imale su svoj prvi uspješan nastup.

Klub nastavlja s pripremama juniorki Iane Benčić za njen prvi nastup na Svjetskom prvenstvu koje će se održati od 7. do 9. srpnja 2023. u Rumunjskoj.